امروز: پنج شنبه، 10 آذر 1401

نرخ تورم برای دهک‌های مختلف اعلام شد

گروه بازارپول - طبق اعلام مرکز آمار، نرخ تورم کل کشور در آبان امسال ۴۴ درصد است که در دهک‌های مختلف هزینه‌ای در این بازه زمانی ٤١.٧ درصد برای دهک­­ دهم تا ٥٠.٢ درصد برای دهک­ اول نوسان دارد.
تغییر مدیرعامل دو شرکت psp

گروه بازارپول- منابع خبري از تغيير دو مديرعامل در شركت هاي پرداخت الكترونيك خبر مي دهند كه سهم قابل توجهي در حوزه پرداخت دارند.
کاهش سهم بازار تجارت الکترونیک پارسیان با خرید 40 هزار دستگاه جدید جبران می شود؟

گروه بازارپول - پس از کاهش سهم معنادار تجارت الکترونیک پارسیان در حوزه تعداد و مبلغ تراکنش ها در میان شرکت های psp  در مهر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، حالا این شرکت قرارداد خرید 40,000 دستگاه کارتخوان سیار را امضا کرده است.

سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران،معارفه شد

گروه بازارپول- مراسم معارفه و تودیع سید مجتبی قدسی سرپرست جدید اداره کل روابط عمومی و مهدی سوهانیان رئیس اسبق این اداره کل، با حضور مدیر عامل بانک ملی ایران،اعضای هیات مدیره و هیات عامل، برگزار شد.

چند نکته کلیدی درباره معاملات با چک

گروه بازارپول - بانک ملی ایران با هدف پیشگیری از وقوع هرگونه کلاهبرداری و سوءاستفاده از رویه های قانون جدید چک، نکاتی را برای معاملات با چک های صیادی به استحضار مشتریان گرانقدر می رساند.


همکاری‌های متقابل بانک رفاه کارگران و منطقه آزاد قشم، افزایش می‌یابد

گروه بازارپول - مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: جزیره قشم به عنوان بزرگ‌ترین جزیره کشور ظرفیت‌های بسیار خوبی برای گردشگری و تجهیز آن به فناوری‌های نوین در این حوزه دارد.