امروز: یکشنبه، 22 فروردین 1400

ماجرای وارد کردن واکسن توسط بانک ها چیست؟

گروه بازارپول - برخی منابع خبری اذعان دارند که پس از آنکه درخواست نظام بانکی برای در اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون کارکنان خصوصا در بخش شعب با پاسخ منفی وزارت بهداشت مواجه شده، بحث واردات واکسن در دستور کار قرار گرفت.


گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 18 فروردین 1400

وزیر اقتصاد اعلام کرد/ وضعیت متغیر های اقتصادی، نوید بخش پایداری بازار سرمایه در سال جدید

گروه بازارپول- وزیر امور اقتصادی و دارایی با مطلوب توصیف نمودن وضعیت متغیر های اقتصادی مؤثر بر تحولات بازار سرمایه، این امر را نوید بخش پایداری بازار بورس در سال جدید ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه به نقل از(شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طی سخنانی در حاشیه جلسه هیات دولت، اظهار داشت: خوشبختانه در آغاز سال، شرایط حاکم بر تمامی متغیر های اقتصادی موثر بر تحولات بازار سرمایه، به شکلی است که نوید پایداری در این بازار را می دهد.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 18 فروردین 1400

شرکت خدمات انفورماتیک در خط مقدم مواجهه موفق صنعت بانکداری و پرداخت با چالش 1400

گروه بازارپول - شرکت خدمات انفورماتیک در مسيری پرتحول و همگام با بلوغ نظام‌ بانکی، قریب به سه دهه از عمر پر دستاورد خود را از آذر ماه 1372مصروف پیوند فناوري‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي با کارکردهای بانکی کرده است، تفکری که می‌توان به جرات اذعان داشت  به یک جریان نوآورانه در صنعت بانکی  با جذب و به‌كارگيري فناوري‌هاي نوين اطلاعاتي و ارتباطي در نظام بانكي منجر شده است؛ اين مهم، نه تنها به نظام بانكي جديدي با كاركردهاي نوين منتهی شده بلكه شاكله نظام بانكي و تفكر مشتريان به خدمات بانكي را نيز دچار تغييرات جدي نموده است.گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 14 فروردین 1400

مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین: هر ایرانی در سال یک درخت بکارد

گروه بازارپول- مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین با بیان دغدغه های محیط زیستی این بانک، عنوان کرد: نگاه ویژه به حوزه محیط زیست و همراهی با خواست مخاطبین بانک، عامل اصلی طراحی کمپینی به نام "پیک زمین" در حوزه محیط زیست شد. 

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 08 فروردین 1400

قدردانی وزیر رفاه از مدیر عامل و تمامی کارکنان بانک رفاه کارگران + پاسخ مدیر عامل

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 04 فروردین 1400

هشدار بانک مرکزی به مدیران عامل ملل، توسعه و نور/ کارکنان شما برای اجرای قانون جدید چک آماده نیستند

گروه بازارپول - قائم مقام بانک مرکزی در نامه ای اعلام کرده که برخی بانک ها و موسسات اعتباری توانایی لازم برای پاسخ گویی به مشتریان در زمینه قانون جدید چک را ندارند.