امروز: شنبه، 2 مرداد 1400

وزیر اقتصاد در آئین رونمایی از سه خدمت نوین بازار سرمایه/ نقش بی بدیل بازار سرمایه در تأمین مالی اقتصاد کشور با ریل گذاری های انجام شده

گروه بازار پول- وزیر اقتصاد در آئین رونمایی از سه خدمت نوین بازار سرمایه گفت؛ با ریل گذاری های انجام شده، بازار سرمایه در تأمین مالی اقتصاد کشور نقشی بی بدیل یافته است.

"وتجارت" موفقیت را معنا کرد

گروه بازارپول- مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانکتجارت روز سه شنبه 29 تیرماه با حضور56 درصد از سهامداران حقیقی وحقوقی این بانک به صورت غیر حضوری در محل هتل پارسیان انقلاب برگزارشد.  

گلایه کارمندان بانک‌ها از عدم برنامه دولت برای واکسیناسیون

گروه بازارپول- اگرچه کارمندان بانک‌ها به دلیل تردد زیاد مردم، با ریسک بالای ابتلا به کرونا مواجه هستند اما مسئولان نظام بانکی برای در اولویت تزریق واکسن قرارگرفتن این گروه هیچ گونه پیگیری انجام نداده‌اند.


ایران زمین،بانکی که به شما نزدیک‎ است

گروه بازارپول- «آینده همه صنایع دیجیتالی است و این آینده از آنچه که فکر می‌کنید به شما نزدیک‎تر است.» حال اگر اعتقاد داریم آینده همه صنایع دیجیتالی است، اقتصاد آن چه شکلی خواهد بود؟

پیشنهاداتی برای تثبیت بازار سرمایه

گروه بازارپول - ریزش قیمت سهام بازار سرمایه که از اواسط مرداد 99 شروع شد و تا خرداد 1400 نیز به صورت پرشتاب و بعضاً فرسایشی ادامه داشت حاصل علل مختلفی است.

کاهش چک‌های برگشتی رکورد زد

گروه بازارپول - در حالی نسبت چک‌های برگشتی به مبادله‌ای جدید به ۳.۵ درصد رسیده که هنوز بیشتر از چهار ماه از توزیع چک‌های جدید صیادی نگذشته است.

تولد نخستین بانک دیجیتال در کشور

گروه بازارپول- بانک ایران‌زمین که ۱۴۰۰ را سال تولد خود در کسوت بانک تمام دیجیتالی اعلام کرده بود، تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ را برای این تولد دوباره در قالب طرح ۵۱۰ برگزیده است که بر این اساس بانک ایران‌زمین نخستین بانک تمام دیجیتالی کشور خواهد شد. وجه تمایز بانکداری دیجیتال با اشکال دیگر بانکداری، تمرکز آن بر نیازهای مشتری و داده‌محور بودن آن است. 

سامانه جدید موبایل بانک مبتنی بر وب بانک رفاه کارگران به بهره‌برداری رسید

گروه سایبان- به منظور گسترش خدمات الکترونیک و سهولت استفاده مشتریان از این خدمات، سامانه جدید موبایل بانک مبتنی بر وب بانک رفاه کارگران به بهره‌برداری رسید.

پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه

گروه بازارپول-  اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت.