امروز: جمعه، 19 خرداد 1402

​سیدضیاء ایمانی خبر داد: افزایش سرمایه بانک صادرات ایران در راه است

گروه بازارپول - مدیرعامل بانک صادرات ایران از برنامه این بانک برای افزایش سرمایه از دو طریق تجدید ارزیابی دارایی‌ها و همچنین سلب حق تقدم سهام در سال 1402 خبر داد و تاکید کرد: بانک صادرات ایران با توان بیشتری نقش مؤثر خود را در خدمت به مردم و اقتصاد کشور ایفا خواهد کرد.پرداخت بیش از 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی توسط بانک سپه در دو‌ماه نخست سال جاری

گروه بازارپول - بانک سپه در دو‌ماه نخست سال جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ 17 هزار و 874 میلیارد و 527 میلیون ریال در قالب بیش از 13 هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغالزائی سازمان‌های حمایتی و کمک ودیعه مسکن مستأجرین و بهسازی و نوسازی مسکن روستائی پرداخت کرده است. 

نجارزاده در نشست شورای هماهنگی بانک ها: نظام بانکی کشور برای تامین مسکن مردم در کنار دولت است

گروه بازارپول معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: مسکن، اشتغال، تسهیلات خرد در بخش های ازدواج و فرزندآوری و مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور باید از اولویت های بانک‌ها باشد.

تماس تصویری با کیفیت «بله» ویژه حجاج در سرزمین وحی

گروه بازارپول- عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران از برقراری امکان فوق العاده تماس تصویری و صوتی، با کیفیت ویژه برای حجاج سرزمین وحی در سال 1402 در پیام‌رسان «بله» خبر داد.

مدیرعامل بانک سپه خبر داد: عبور ارزش دارایی‌های بانک سپه از مرز یک‌هزار همت

گروه بازارپول- نخستین بانک ایرانی با دارایی بالای 1000 همت به‌عنوان یکی از بانک‌های قدرتمند حمایت‌کننده از شرکت‌های بزرگ و راهبردی در کشور بوده و این حمایت با قوت استمرار خواهد یافت.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1402

مهر تأیید مدیر مالی نمایشگاه کتاب بر کیفیت خدمات پرداخت الکترونیک سداد

گروه بازارپول - بالغ بر 2000 دستگاه کارت‌خوان به‌خوبی در نمایشگاه در حال خدمت‌رسانی هستند و سداد با استفاده از نیروهای مجرب و فنی خود در طول نمایشگاه کارکرد این دستگاه‌ها را پایدار نگه داشته است و بنا به بازخوردی که ما از غرفه‌داران گرفته‌ایم سطح رضایت از کارت‌خوان‌های سداد بیش از 90 درصد است.

گروه خبری: بازار پول
- تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1402