امروز: پنجشنبه، 16 تیر 1401

سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد: ابلاغ بخشنامه مدیریت تعارض منافع و جلوگیری از تبانی در ارجاع کار

چهارسوق-  بـرای ایجـاد فضایی بدون تبعیض، برابر و عادلانه برای ذینفعان، بخشنامه مدیریت تعارض منافع و جلوگیری از تبانی در ارجاع کار از سوی سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1401

سقف پرداختی به اعضای هیات علمی اعلام شد

گروه چهارسوق - رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه سقف پرداخت اعضای هیات علمی به ۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیداکرده است، گفت: در خصوص کارانه نیز وزارت بهداشت در حال رفع مشکل پلکانی در دوره‌های قبل است و سقف ۹۰ میلیون تومان را در نظر گرفته اند البته به‌ندرت کسی به این عدد می‌رسد.
گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 29 فروردین 1401

شش نکته برای راه اندازی یک استارت آپ وب بدون پول/ بدون پول چطور استارت آپ موفق بسازیم؟

گروه چهارسوق - اگر می خواهید یک استارت آپ با بودجه کم راه اندازی کنید، باید خلاق و مدبر باشید. این کار به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد، اما ارزشش را دارد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 23 فروردین 1401

با مصوبه وزرای عضو مجمع و حکم وزیر صمت؛ معاون وزیر و رییس جدید ایدرو منصوب شد

گروه چهارسوق- با تصویب اعضای مجمع ( وزرای ۶گانه و معاون رییس جمهور) و با حکم وزیر صمت “علی نبوی” به عنوان رییس جدید سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و معاون وزیر صنعت معدن تجارت منصوب شد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 فروردین 1401

خطر انفجار بادکنک‌های نیتروژنی

گروه چهارسوق - اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه‌ای نسبت به خطرات استفاده از گازهای اشتغال‌زا و سمی برای پر کردن بادکنک توسط شهروندان و واحدهای صنفی هشدار داد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 09 اسفند 1400

فروش باتری و کمک فنر خودرو بدون کد رهگیری ممنوع شد

گروه چهارسوق - اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای از فروشندگان باتری و کمک فنر خودرو خواست از خرید این کالاها بدون کد رهگیری از شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده خودداری کنند تا بتوانند از ۱۳ فروردین سال آینده به دستورالعمل اجرایی اخذ و نصب شناسه رهگیری گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه عمل کنند.
گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 30 بهمن 1400

آنچه مقیمی در نامه خداحافظی گفت،آنچه واقعیت داشت!

گروه چهارسوق- فرشاد مقیمی در حالی از شرکت ایران خودرو خداحافظی کرد که امید داشت بتواند فصل جدیدی از در دوران مدیریتی خود را در دولت سیزدهم آغاز کند هر چند که این آرزو از ابتدا با حاشیه هایی همراه بود و شاید هم همین حواشی بود که به متن تبدیل شد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 19 بهمن 1400