امروز: چهارشنبه، 13 مرداد 1400

از خانه یوسف آباد تا سواحل دبی؛ ردپای قطعه ساز مشهدی در سند جنجالی میلیاردی + جزییات

گروه چهارسوق - در این معامله صورت گرفته خودروساز به واسطه یکی از مدیران خود به نام "م.ن" در ازای طلب حدود 4 میلیارد تومان، در قالب تهاتر ملکی را به مبلغ 47 میلیارد تومان واقع در دیباجی شمالی به قطعه ساز مسئله دار مشهدی  می فروشد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 04 مرداد 1400

جولان یک قطعه ساز در خودروسازی؛از برخی ادعاها تا انتخاب وزیر

گروه چهارسوق- این قطعه ساز مشهدی در سکوت معنادار برخی از نهادهای نظارتی و بازرسی نسبت به حواشی فعالیت ش در صنعت قطعه سازی، مدعی آن است که یکی از افراد اثرگذار در تعیین وزیر صمت و مدیران عامل آتی خودروسازی است.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 30 تیر 1400

بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعت مخابرات برای جلوگیری از تاراج فضای فرکانسی به آیت‌الله رئیسی پناه برده‌اند: مانع اقدامات غیرقانونی وزارت ارتباطات و تاراج اموال دولت شوید

گروه چهارشوق - جمعی از مدیران اپراتورهای ارتباطات ثابت کشور در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس‌جمهور منتخب، خواستار دستور توقف عملیات اجرایی کلیه واگذاری‌های دو ماهه اخیر وزارت ارتباطات شدند تا به گفته آن‌ها، با استقرار دولت جدید تصمیمات صحیح با حفظ منافع عمومی اتخاذ شود.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 22 تیر 1400

سه جریان اصلی قدرت در خودروسازی/گزینه های احتمالی مدیرعاملی چه کسانی هستند؟

گروه چهارسوق - طمع مدیرعامل شدن در خودروسازی ایران دیگر به یک شهوت قدرت تبدیل شده و این تلخ ترین واقعیت صنعت خودرو است. مذهبی و غیرمذهبی هم نمی شناسد. اصولگرا و اصلاح طلب هم نمی شناسند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1400

کارگزار صندوق نوآوری شکوفایی خبر داد: حضور مقتدرانه ایران در هشتمین نمایشگاه انرژی و شهر هوشمند استانبول

گروه چهارسوق - حضور مقتدرانه ایران در هشتمین نمایشگاه انرژی و شهر هوشمند استانبول، کارگزار صندوق نوآوری شکوفایی ریاست جمهوری با اشاره به حضور موفق و مقتدرانه هشتمین نمایشگاه و کنگره شبکه، انرژی و شهر هوشمند استانبول از انعقاد قرارداد همکاری هشت میلیون یورویی دانش‌بنیان با ترکیه خبر داد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1400

پاویون ایران در بزرگ‌ترین نمایشگاه حوزه سلامت ترکیه حضور یافت گام بزرگ شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزه سلامت

گروه چهارسوق- گام بزرگ شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزه سلامت، همزمان با روز جهانی نمایشگاه‌ها، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در بیست‌ و هشتمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی اوراسیا در استانبول آغاز به کار کرد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 12 خرداد 1400

شفاف سازی در تخصیص ارز واردات کالا وارد مرحله جدیدی شد

گروه چهارسوق - روند اعلامیه تخصیص ارز برای ترخیص کالا تغییر یافته و متقاضیان دریافت ارز در این رابطه می توانند جهت تکمیل مراحل اجرایی دریافت ارز از طریق سامانه جامع تجارت اقدام کنند.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1400

مدیرعامل پتروپالایشگاه ابوالفارس : سرمایه گذاری در ایران به یکی از سخت ترین کارها تبدیل شده است

گروه چهارسوق - کاش برخی ارگانها نبودند یا تعطیل بودند چون زودتر به هدفمان که تولید است می رسیدیم. پروژه باید روندی را طی کند که 24 استعلام را برای واگذاری و شروع کار طی بکند که بسیار کار سختی خواهد بود چون هر ارگانی می خواهد موجودیت خود را به نحوی به سرمایه گذار اثبات بکند.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1400