امروز: چهارشنبه، 29 دی 1400

منتقدین بزک کرده دلشان برای صنعت نمی سوزد، بازده در آب گل آلود است

گروه چهارسوق- چرا مدیرعامل ایران خودرو تغییر نکرد و چرا لابی در مدیریت وجود دارد و چرا عملکرد های بخشی در صنعت خودرو با وضع مطلوب فاصله دارد و بسیاری از چرا های دیگر این روزها نقل محافل است و دست آویزی برای دیده شدن؛

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 28 دی 1400

۵۸۱۷ دستگاه خودرو در یک روز به بازار عرضه شد

گروه چهارسوق- با تکمیل و تجاری‌سازی ۵۸۱۷ دستگاه خودرو در پنج‌شنبه هفته گذشته، رکورد روزانه تجاری‌سازی و عرضه در ایران‌خودرو شکسته شد که با افزوده شدن این تعداد، آمار تجاری سازی در طول هفته گذشته به ۱۹ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو رسید.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 25 دی 1400

فروش فوق‌العاده خانواده هایما از فردا

گروه چهار سوق- گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای سیاست‌های وزارت صمت در تنظیم بازار خودرو،‌ طرح فروش فوق‌العاده محصولات خانواده هایما را به اجرا می‌گذارد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 20 دی 1400

۹۰درصد ارز کشور در اختیار بانک‌هاست

گروه چهارسوق- رییس سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: نرخ دلار و یورو در اختیار چه کسانی است؟ بدون تردید در اختیار مردم عادی نیست و بانک‌های خصوصی و دولتی ارز دارند و می‌توانند آن را کاهش و یا افزایش بدهند. بطوریکه ۹۰ درصد ارز کشور در اختیار این بانک‌هاست.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 14 دی 1400

صدور زودهنگام دعوتنامه‌های ۲۰۶/ تا پایان سال ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو فراتر از تعهدات وارد بازار می‌شود

چهارسوق- معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو،‌ افزایش تولید و عرضه خودرو را حاصل اصلاح قیمت‌ها دانست و از صدور زودهنگام دعوتنامه برخی محصولات مانند پژو ۲۰۶ با موعد تحویل بهمن‌ماه در هفته جاری خبر داد.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 12 دی 1400