امروز: پنج شنبه، 10 آذر 1401

موافقت هیئت وزیران با لایحه پیشنهادی سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص اصلاح ساعات کار کارکنان دولت

گروه چهارسوق - در جلسه صبح روز چهارشنبه هیئت وزیران که به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، اعضای دولت در راستای اجرای سیاست‌های کلی نظام اداری، با لایحه پیشنهادی سازمان اداری استخدامی و استخدامی کشور مبنی بر اصلاح ماده (۸۷) قانون مدیریت خدمات کشوری درخصوص «ساعات کار کارکنان دولت» موافقت کردند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 18 آبان 1401

ضرورت ورود رئیس جمهور در خصوص بکارگیری کارمندان دولت در بخش خصوصی

گروه چهارسوق - رئیس جمهور در دیدار از سازمان اداری و استخدامی کشور به برخی نکات که نیازمند تحول است اشاره کرده اما یک نقطه در این جلسه علی رغم اشراف عمیق وی مغفول مانده و آن بکارگیری نیروی های دولتی در بخش خصوصی است.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 17 آبان 1401

ایران خودرو هم می خواهد به روسیه خودرو صادر کند/ خطیبی تا چه اندازه راهبرد چندگانه همزمان را باور دارد؟

گروه چهارسوق - این روزهای بحث صادرات به کشور روسیه  به اولویت مهم صنعت خودرو تبدیل شده و سایپا و ایران خودرو در رقابت معرفی دیدگاه های خود برای ورود به این کشور.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 05 شهریور 1401

انتخابات سال 97 اتاق بازرگانی باطل است

گروه چهارسوق - انتخابات سال 97 اتاق بازرگانی باطل است؛ حکم ابطال انتخابات اتاق بازرگانی دوره نهم از سوی دادگاه و قاضی پرونده، صادر و اجرائیه آن نیز به اتاق بازرگانی ایران ارسال و اعلام شده است.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 26 مرداد 1401

زنجیره فولاد سال سختی دارد

گروه چهارسوق - زنجیره فولاد سال سختی دارد؛ امسال‌، سال سختی برای زنجیره فولاد کشور خواهد بود و باید به‌ دور از حاشیه‌ها و با نگاه کارشناسی، سیر تولید را تداوم بخشید.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 23 مرداد 1401

چادرملو به کمک سیل‌زدگان یزد شتافت

گروه چهارسوق- چادرملو به کمک سیل‌زدگان یزد شتافت؛ تیم‌های امدادی و ایمنی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با همه تجهیزات و ماشین‌آلات در اختیار به یاری سیل‌زدگان استان یزد شتافتند.

گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 11 مرداد 1401

حبس 50 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی در گمرکات

گروه چهارسوق - حبس50 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی در گمرکات؛ رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران از فریز 50 هزار میلیارد تومان سرمایه بخش خصوصی و واردکنندگان در انبار گمرکات کشور خبر داد.


گروه خبری: چهار سوق
- تاریخ انتشار: 30 تیر 1401