امروز: شنبه، 2 مرداد 1400

نقش و وظایف روابط عمومی در سال 1400

گروه پرگار- با ورود کرونا به کشور در ماه‌های انتهایی سال 98، روش‌های حضوری ارائه خدمات بانکی به چالش کشیده شد و محدودیت‌های زیادی برای فعالیت شعب بانکی ایجاد شد. حالا بیش از یک سال است که از شیوع پاندومی می‌گذرد و در طی این مدت سیستم بانکی فرصتی را به دست آورد تا با همراهی سیاست‌های وزارت اقتصاد، تحول دیجیتال در شبکه بانکی را با قدرت و سرعت بیشتری پیاده‌سازی کند.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 28 فروردین 1400

۴ ویژگی لازم برای حرکت در امواج پرتلاطم امروز شخصیت مدیران «خودشیفته»

گروه پرگار- مدیران «خودشیفته» در سازمان‌ها را نمی‌توان به راحتی تشخیص داد اما اطلاع از شخصیت واقعی این نوع افراد باعث کنار رفتن ماسک «اقتدار و اعتماد به نفس بالا» از ظاهر آنها می‌شود. یک مطالعه در آمریکا اثبات کرده است، فکر و رفتار مدیران «خودشیفته» ۵ ویژگی مخرب دارد. آنها تاب «نقد» ندارند. جایگزین آنها، مدیران «خردمند» با ۱۰ برتری هستند.گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 08 بهمن 1399

۹ استراتژی بازاریابی بر پایه فناوری های مالی (فین‌تک‌مارکتینگ)

گروه پرگار-مرضیه حسینی، مدیربرندینگ و  روابط عمومی شرکت داده ورزی فرادیس البرز- محتوای جذاب همیشه دروازه ای برای قلب مردم است و خواهد بود. هیچ چیزی با ارزش تر از محتوای هوشمندانه که کاربران را آموزش می دهد و آنها را خوشحال می کند، وجود ندارد.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 09 آذر 1399

کرونای ترامپ و تأثیر آن بر جهان پرتب و تاب پیرامون او

گروه پرگار- این خبر که "قدرتمندترین دیوانه جهان" به ویروس کرونا مبتلا شده است، به سرعت در سراسر کره زمین پخش شد و واکنش‌هایی گوناگون برانگیخت. از همه مهمتر این رخداد می‌تواند روند انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا را دگرگون کند.


گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 12 مهر 1399

روایت داستان شرکت ها با روزنامه نگاری برند

گروه پرگار- ویژگی های شرکت تان را چگونه برای دیگران توصیف و معرفی کنید؟این سوال مهمی است که یک کتاب جدید می خواهد به آن پاسخ دهد:«کتاب روزنامه نگاری برند منتشر شد.»

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 03 مرداد 1399

ثروت فردی ۸ نامزد مطرح انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا چقدر است؟

ساير اخبار- دونالد ترامپ، رئیس جمهوری فعلی آمریکا به ثروتمند بودن شهرت دارد ولی در میان رقبای دموکرات  ترامپ که قصد دارند او را در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ شکست دهند، رقابت میان برنی سندرز میلیونر و پیپ بودجج بالا گرفته است.

گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 22 بهمن 1398

نکاتی درباره تقاضای بیمه و نقش فرهنگ بیمه در افزایش آن

گروه سايبان - پرويز خسروشاهي قائم مقام بيمه مركزي در كانال تلگرامي اش نوشت؛ حدود 45 درصد حق بیمه تولیدی جهان، حق بیمه مربوط به ریسک‌‌های بیمه‌ای نیست بلکه مربوط به جذب پس‌اندازهای متعارف مردم از کانال شرکتهای بیمه است.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 18 بهمن 1398

اوکراین غرامت پیشنهادی ایران برای قربانیان را ناکافی دانست/اوکراینی ها 150 هزار دلار مطالبه کردند

گروه پرگار- پرداخت غرامت برای هواپیمای اوکراینی برعهده ایران است. غرامتی که بنا بر ارزیابی کارشناسان بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار می‌شود. اوکراین غرامت پیشنهادی ایران برای قربانیان اوکراینی را ناکافی می‌داند.
گروه خبری: پرگار
- تاریخ انتشار: 14 بهمن 1398