امروز: دوشنبه، 10 بهمن 1401

تخلف آشکار بیمه مرکزی در موافقت با یک ماموریت/ سازمان ثبت قانون را اجرا کند

گروه سایبان - هرچند که در روزهای گذشته به کرات در خصوص تخطی از صدور حکم ماموریت برای معاون پیشین نظارت بیمه مرکزی به شرکت خصوصی بیمه معلم صحبت شد اما ظاهرا رئیس کل بیمه مرکزی عزمی برای اصلاح این رویه که در پیش روی چشمان او رخ می دهد ندارد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 09 بهمن 1401

نمره های مثبت و منفی با چه هدفی در کارنامه مدیران صنعت بیمه درج میشود؟

گروه سایبان - زمانی که رازپول برای نخستین بار گسترش آفت نظریه درگردان را در صنعت بیمه یادآوری کرد بسیاری باورنکردند که تا چه اندازه می تواند این نظریه گریبان گیر رشد و توسعه در این صنعت باشد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 08 بهمن 1401

زمزمه ای دیگر برای افزایش تعهدات صندوق تامین خسارت های بدنی/ مسئولین به هوش باشند

گروه سایبان - با وجود آنکه اساسنامه صندوق تامین خسارتهای بدنی صراحتا به موضوع فعالیت این نهاد در حوزه بیمه شخص ثالث اشاره دارد اما با نزدیک شدن به فصل تصویب بودجه 1402 با ردیگر رئیس هیات امنای ستاد رسیدگی به امور دیه خواستار آن شده که 300 میلیارد تومان از منابع این صندوق برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اختصاص یابد.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 08 بهمن 1401

نرخ‌های غیرفنی شرکت‌ها به بیمه‌گران مستقیم و اتکایی لطمه می‌زند

گروه سایبان - مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین با تاکید بر اینکه ارائه نرخ‌های غیرفنی از سوی شرکت‌های بیمه به بیمه‌گران مستقیم و اتکایی لطمه می‌زند گفت که می‌توانیم با اصلاح آیین نامه 76 نرخ سرمایه‌های بالای 500 میلیارد تومان را در کارگروه فنی بیمه‌گران اتکایی تعیین کنیم.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 05 بهمن 1401