امروز: یکشنبه، 22 فروردین 1400

انتقال تخفیفات عدم خسارت بیمه‌نامه‌های شخص ثالث و حوادث راننده به مالكان وسایل نقلیه

گروه سایبان - تخفیف عدم خسارت در بیمه شخص ثالث و حوادث راننده متعلق به مالك وسيله نقليه (صاحب پلاک انتظامی وسیله نقلیه) است و مالک می تواند بعد از انتقال خودرو، تخفیفات خود را به وسیله نقلیه دیگری از همان نوع منتقل کند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 فروردین 1400

انتصاب «فراشیانی» و «مهدی پور» در بیمه ایران در روزهای اخیر

گروه سایبان - پست معاونت فنی خالیست، مدیرروابط عمومی به تازگی منصوب شده و احتمال تغییرات بیشتر در بیمه ایران هنوز منتفی نیست. در این میان عباسعلی فراشیانی نیز به عنوان  معاون حقوقی و هماهنگی امور استانها ، شعب و نمایندگیهای بیمه ایران نیز معرفی شد. 


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 فروردین 1400

با پیگیری‌های سندیکای بیمه گران ایران برای نخستین بار رخ داد: حذف یکی از عوارض تحمیلی بر صنعت بیمه

گروه سایبان - با پیگیری های مستمر حقوقی سندیکای بیمه گران ایران طی هجده ماه گذشته عوارض تحمیلی شورا و شهرداری یکی از کلانشهرها برای شرکتهای بیمه حذف شد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 22 فروردین 1400

تعرفه هزینه ارزیابی خسارت ابلاغ شد

گروه سایبان - شورای عالی بیمه، تعرفه هزینه ارزیابی خسارت وارد شده بر شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال 1395 را ابلاغ کرد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 17 فروردین 1400

آوار اختلافات هیات مدیره روی برند بیمه کارآفرین/ آیا اقلیت بر اکثریت پیروز خواهد شد؟/ نمایندگانی که سهام دار حریف آنها نیست از «کارآفرین» چه می خواهند؟

گروه سایبان - تئوری «نمایندگی» کار دست بیمه کارآفرین داده است و منابع خبری از بالا گرفتن اختلافات در بیمه کارآفرین بین سهام داران و نمایندگان آنها در هیات مدیره خبر می دهند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 17 فروردین 1400

مباحث منتشر نشده از جلسه روز گذشته مدیران عامل با رئیس کل بیمه مرکزی در سال 1400

گروه سایبان - در جلسه روز گذشته مدیران عامل شرکتهای بیمه که در سایه شرایط کرونا با رئیس کل بیمه مرکزی برگزار شده و با سرعت به اتمام رسیده هدف صنعت بیمه برای 1400 رقم 110 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 16 فروردین 1400