امروز: سه شنبه، 4 اردیبهشت 1403

رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد، در نشست شبکۀ فروش استان خراسان رضوی، بر تعامل مستمر و پایدار نمایندگان با شعبه تأکید کرد

گروه سایبان- رئیس هیئت‌مدیرۀ بیمه سرمد در هفتۀ پایانی فروردین‌ماه با نمایندگان فروش استان خراسان رضوی و کارکنان شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد. 

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 31 فروردین 1403

سامانه هوشمند درمان بیمه معلم با هدف تسهیل روند خسارت‌های درمان آغاز به کار کرد

گروه سایبان - امروز مشتریان صنایع مالی دیگر تنها به دنبال خرید محصول یا خدمت خود نیستند، بلکه آن‌ها لحظاتی جذاب و به‌‎یادماندنی را جستجو می‌کنند که احساسی ناب برایشان به وجود آورند؛ همان چیزی که امروز به اسم تجربه سفر مشتری اهمیت پیدا کرده است و در دنیای بیمه هم پیشروان صنعت به آن باور دارند: خلق یک سفر مشتری خاص؛ خلق محصول یا خدمتی که به سبب تغییر نیازهای امروز مشتریان بتواند راحتی و سهولت در دسترسی را برایشان به همراه داشته باشد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 فروردین 1403

«آيت كريمي» از سرمايه هاي انساني صنعت بيمه درگذشت

گروه سایبان-   کریمی كه پس از تحمل يك دوره بيماري امروز دار فاني را وداع گفت داراي تاليفات متعدد و ارزشمندي در حوزه بيمه است تا جايي كه برخي او را به سبب همين تاليفات آقاي كتاب صنعت بيمه معرفي مي كنند. برخي مديران بيمه اي در محافل غير رسمي و دورهمي هاي بيمه اي همواره عنوان مي كردند كه كريمي يكي از افرادي است كه اصطلاحا «بيمه را خوب مي فهمد».

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 28 فروردین 1403

بیمه دی برای واگذاری بیمه نامه های عمر و حادثه ایثارگران پیش قدم شد

گروه سایبان - بیمه دی در مناقصه عمومیﺩﻭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍی ﺧﺮﯾﺪ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﯿﻤﻪ ﻋﻤﺮ ﻭ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻭ ﺑﯿﻤﻪ ﺣﻮﺍﺩﺙ ﻏﯿﺮ ﻣﺘﺮﻗﺒﻪ ﻭﺍﺣﺪﻫﺎی مسکونی ایثارگران شرکت کرد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 فروردین 1403

با وجود زیان انباشته 219 میلیارد تومانی/ اتباع تحت پوشش بیمه حکمت صبا به 15 هزار نفر رسید

گروه سایبان - بیمه حکمت صبا شرکتی که بالغ بر 219 میلیارد تومان زیان انباشته دارد حالا اعلام کرده است که بیش از 15 هزار نفر از اتباع را تحت پوشش خود درآورده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 27 فروردین 1403

بهشتی‌نژاد : توجه ویژه به منابع انسانی و توانمندسازی کارکنان از مهم‌ترین برنامه‌های سال جاری خواهد بود

گروه سایبان - بهشتی‌نژاد، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد، به ‌منظور گرامیداشت ۲۵ فروردین ماه، روز ملی منابع انسانی ضمن حضور در مدیریت منابع انسانی، با کارکنان این واحد دیدار و گفت‌وگو کرد.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 فروردین 1403

نرخ پرداخت حق بیمه ایرانیان خارج از کشور اعلام شد

گروه سایبان- کلیه متقاضیان بیمه بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت با نرخ ۲۰ درصد (۱۸ درصد سهم بیمه شده +۲ درصد سهم دولت) می‌بایست بدواً با هزینه شخص متقاضی مورد معاینه پزشکی قرار گیرند و چنانچه از کارافتاده کلی شناخته شوند، تنها می‌توانند در قبال تعهدات بیمه بازنشستگی و فوت با نرخ ۱۶ درصد (۱۴ درصد سهم بیمه شده + ۲ درصد سهم دولت) مشمول مقررات بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد قرار گیرند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 23 فروردین 1403