امروز: جمعه، 4 تیر 1400

بیمه پارسیان برای رسیدگی سریع به حادثه اتوبوس محور دهشیر- یزد اعلام آمادگی کرد

گروه سايبان-  با توجه به صادرشدن  بیمه نامه شخص ثالث اتوبوس حادثه دیده در محور دهشیر - یزد در بیمه پارسیان و اعلام مقصر بودن اتوبوس توسط پلیس راه در این تصادف ،این شرکت جهت رسیدگی سریع و خارج از نوبت پرونده این حادثه اعلام آمادگی کرد. 


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 03 تیر 1400

بیمه مركزی از فعالیت قانونمند استارت آپ ها حمایت می كند

گروه سایبان - بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر این که این نهاد «کارگزاران بیمه برخط» را به عنوان یکی از اضلاع قانونی شبکه خدمات بیمه ای به رسمیت می شناسد، اعلام کرد که رویکرد نهاد ناظر در مواجهه با استارت آپ ها کاملا تعاملی و حمایتی است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 02 تیر 1400

به همت بیمه تعاون مسابقه اینشورتاك برای اولین بار در صنعت بیمه برگزار می شود

گروه سایبان - صبح امروز (سه شنبه اول تیرماه1400) نشست خبری اولین مسابقه اینشورتاک در صنعت بیمه با حضور قائم مقام و مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی، مدیرعامل بیمه تعاون و خبرنگاران برگزار شد.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1400

تقدیر و تشکر بنیاد خیریه شنوایی بخشی شفا(بخشش) از مدیرعامل بیمه پارسیان

گروه سایبان -  بنیاد خیریه شنوایی بخشی شفا(بخشش)، با ارسال لوح تقدیر از گره گشایی، نیکوکاری و همکاری شایسته آقای هادی اویارحسین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت قدردانی کرد.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1400

معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان: بیمه نامه یونیت لینک از تابستان سال 1400عرضه می شود

گروه سایبان - معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان با اعلام این خبر که بیمه نامه یونیت لینک این شرکت از تابستان سال جاری عرضه خواهد شد، گفت: این بیمه نامه با اتصال مستقیم واحدهای سرمایه گذاری به بیمه عمر، این امکان را به مشتری می دهد که به صورت لحظه ای ارزش دارایی خود را رصد کرده و درباره اصل و سود آن تصمیم گیری کند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1400

شرکتهای بیمه از پرداخت مبلغی در حدود ۲۵۰۰ میلیارد تومان بابت مالیات ارزش افزوده درمان تکمیلی معاف شدند

گروه سایبان - سندیکای بیمه گران اعلام کرد که دیوان عدالت اداری قراردادهای بیمه تکمیلی درمان از سال ۹۶ تا ۹۸ مشمول مالیات بر ارزش افزوده درمان ندانست.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1400