امروز: جمعه، 1 بهمن 1400

پخش تیزرهای تبلیغاتی بیمه ملت در سینماهای سراسر کشور

گروه سايبان- توليد تيزر تبليغاتي تلويزيوني و سينمايي هنوز يكي ازقوي ترين و تشويق كننده ترينروش‌های تبليغاتي به شمار مي آيند. بعد از گذشت مدت طولانی که کشور درگیر ویروس کرونا بوده، مدتی است کور سوی اميد برای بازگشت مردم و رونق به گيشه بين سينماداران به وجود آمده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 دی 1400

رشد پایدار بازده حقوق صاحبین سهام در «اتکایی امین»

گروه سایبان - بازده حقوق صاحبان سهام بیمه اتکایی امین در سال مالی منتهی به شهریور 1400 به 40 درصد رسیده است. این در حالی است که بنابر آمارهای مندرج در سالنامه آماری لیدر اجباری اختیاری اتکایی کشور نسبت خسارت 99.5 درصدی را در سال گذشته به ثبت رسانده. بنابراین در شرایطی که راهبر این بخش دارای عملکرد قابل اتکایی نیست «اتکایی امین» چگونه توانسته است به چنین نسبتی در عملکرد دست یابد؟

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 دی 1400

بازخوانی یک پرونده در کارگزاری بورس بیمه ایران/ «شریفی» ابعاد ماجرا را شفاف سازی کند

گروه سایبان - یکی از مباحثی که در گزارش مالی کارگزاری بورس بیمه ایران منتهی به 30 آذر 1400 تکرار شده موضوع شکوائیه بیمه ایران به عنوان سهام دار عمده از این شرکت است.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 28 دی 1400

کیایی: به عنوان مدیر شرکت‌ بیمه‌، بیمه عمر و زندگی نخریده‌ام، زیرا صرفه و صلاح ندارد

گروه سایبان - مدیرعامل یک شرکت بیمه اتکایی امین خود ما به عنوان مدیران شرکت‌های بیمه‌ای، بیمه عمر و زندگی نخریده‌ایم، زیرا صرفه و صلاح ندارد و به خاطر تورم و کاهش ارزش پول کسی حاضر نمی‌شود، بیمه زندگی خریداری کند. اول باید تورم به یک ثباتی برسد، آنگاه سرمایه‌گذاری از جمله سرمایه‌گذاری در بیمه عمر و بیمه زندگی صرفه و صلاح داشته باشد.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 28 دی 1400

مدیرعامل بیمه نوین : تحقق اهداف در سایه همفکری و تعامل سازنده بین کارکنان و اعضای شبکه فروش امکان پذیر است

گروه سایبان - هم‌زمان با سالروز تأسیس شرکت بیمه نوین، نشست صمیمانه مدیرعامل با کارکنان و اعضای شبکه فروش شعبه مشهد با هدف تبین رویکردها، بررسی چالش‌ها، بازنگری فرآیندها و ارائه راه‌کارهای لازم برگزار شد و کیک شانزده سالگی این شرکت نیز توسط قدیمی‌ترین کارمند شعبه مشهد بریده شد.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 26 دی 1400

انحراف «خاندوزی» از اساسنامه بیمه ایران در انشای حکم مدیرعامل/ آیا امضای روسای هیات مدیره این شرکت در سال های اخیر معتبر است؟

گروه سایبان - وزیر اقتصاد در حکمی به تازگی حسن شریفی را به عنوان مدیرعامل بیمه ایران منصوب کرده است، بدون اینکه مسئولیت ریاست هیات مدیره را نیز به وی تنفیذ کند.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 25 دی 1400