امروز: یکشنبه، 5 تیر 1401

وعده «اویارحسین» عملیاتی شد/ اعلام عواید 400 میلیارد تومانی یک سرمایه گذاری به سهام داران بیمه پارسیان

گروه سایبان - پس از وعده مدیرعامل بیمه پارسیان در مجمع در خصوص وضعیت سرمایه گذاری های 14.29 درصدی این مجموعه در شرکت سرمایه گذاری پارسیان، حالا زمزمه دریافت سود میلیاردی از این سرمایه ها شنیده می شود.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 04 تیر 1401

ریل گذاری بیمه مرکزی برای کسب رتبه نخست کیفیت خدمات الکترونیک در کشور

گروه سایبان - نگرش و رویکردهای جدید مدیریتی از یک سو و الزامات تعهدات موصوف در سند ايران 1404 و قوانین برنامه های پنج ساله توسعه در حوزه دولت الکترونیک امروز از همیشه در بیمه مرکزی به یکدیگر نزدیکتر شده است.
گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 03 تیر 1401

واکنش بیمه مركزی در خصوص مباحث اخیر درباره سوئیچ بیمه

گروه سایبان - بیمه مرکزی همواره از فعالیت های دانش بنیان، فناورانه و نوآورانه که سبب ارتقای کارائی فرآیندهای بیمه‌گری، تسهیل خدمات‌رسانی به مردم، کاهش هزینه‌ها و گشودن مسیرها و چشم‌اندازهای نو پیش روی صنعت بیمه باشد حمایت نموده و در آینده نیز حمایت خواهد کرد. در همین راستا به منظور نظارت بر فرآیند تعامل میان بیمه‌گران، بیمه‌گذاران و کارگزاران و تأمین صحت، شفافیت و امنیت اطلاعاتی که میان آنها مبادله خواهد شد و همچنین پایش حقوق بیمه‌گذاران، ایجاد سوئیچ بیمه بر اساس ماده 51 آئین‌نامه کارگزاری بیمه و دستورالعمل مربوط در دستور کار بیمه مرکزی قرار گرفت.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1401

سازمان ثبت چه ایراداتی از مجمع بیمه ملت گرفت؟

گروه سایبان - بر  اساس مستندی که به دست رازپول رسیده است، «ثبت شرکت‌ها» ایرادات قانونی تازه‌ای به فرایند برگزاری مجمع شرکت بیمه ملت وارد و عملا صورتجلسه مصوب در مجمع اخیر را بلاوجه اعلام کرده است.

گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 01 تیر 1401

در مراسم تجلیل از برترین های فروش بیمه های زندگی: اسامی برندگان جشنواره نوبهار زندگی بیمه پارسیان اعلام شد

گروه سایبان - برندگان خوش­ حساب بیمه­ های زندگی بیمه پارسیان در جشنواره نوبهار زندگی و همچنین نمایندگان برتر فروش بیمه­ های زندگی در جشنواره ستارگان فروش این شرکت معرفی شدند.


گروه خبری: سایه بان
- تاریخ انتشار: 29 خرداد 1401